Kordian Dąbrowski kl IVs, Kamil Kowalski kl IVs i Tomasz Witosławski kl IVs wywalczyli III miejsce drużynowo.

26.05.2017 roku w Kutnie odbył się XXI Wojewódzki Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny  pod Patronem Marszałka Województwa Łódzkiego w którym uczniowie naszej szkoły w składzie: Kordian Dąbrowski kl IVs, Kamil Kowalski kl IVs i Tomasz Witosławski kl IVs wywalczyli III miejsce drużynowo. Uczestnicy rywalizowali w siedmiu konkurencjach: w teście znajomości przepisów ruchu drogowego, teście z historii motoryzacji, teście znajomości sytuacji na skrzyżowaniach, udzielaniu pierwszej pomocy  przedmedycznej, obsłudze technicznej samochodu, jazdy sprawnościowej  motorowerem oraz jazdy sprawnościowej samochodem (z piłką umieszczoną na pokrywie silnika tzw. test Stewarta). 

Opiekun drużyny: Iwona Zarębska.