„MÓJ NOWY MARSJAŃSKI DOM ” konkurs organizowany przez Muzeum Okręgowe w Sieradzu: I nagrodę otrzymał Mikołaj Michalak z klasy 2Ti, II nagrodę otrzymał Kamil Kulig z klasy 2Tm, III nagrodę otrzymał Michał Błaszczyk z 2Ti.

W dniach 4 i 5 października 2017 r. odbyła się VIII Sieradzka Konferencja Kosmiczna, w ramach której odbyło się ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „MÓJ NOWY MARSJAOSKI DOM ” organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Sieradzu.
Laureatami w/w konkursu zostali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu: I nagrodę otrzymał Mikołaj Michalak z klasy 2Ti II nagrodę otrzymał Kamil Kulig z klasy 2Tm III nagrodę otrzymał Michał Błaszczyk z 2Ti Opiekunem młodzieży była p. A. Kowalska
Praca Mikołaja Michalaka
Praca Kamila Kuliga
Praca Michała Błaszczyka

Zobacz prace