Dnia 20.04.2018 roku gościliśmy w murach naszej szkoły instruktorkę fitness i trenera personalnego Active Life, panią Magdalenę Ulas oraz doradcę dietetycznego i treningowego,  pana Macieja Mikołajczyka. Podczas prelecji oraz wspólnego treningu fitness przekonaliśmy się jak ważna jest troska o naszą kondycję psycho-ruchową. ALBUM

20 kwietnia na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się pokaz treningu POUND z pałeczkami fitness Sveltus. Jest to przyrząd do ćwiczeń odstresowujących, które łącza w sobie elementy rozciągania, jogi, pilatesu i cardio.

Trening POUND to najnowszy trend klubów fitness, który polega na użyciu pałeczek w taki sposób jak do gry na perkusji.

Trening przeprowadziła pani Magdalena Ulas – Trener Personalny i Instruktor Fitness.

Pokaz poprzedził wykład pana Macieja Mikołajczyka – doradcy dietetycznego i treningowego.

Op. L. Pawlik, A. Adamczewska