Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły ZSP nr 1 w Sieradzu Jordan Łuszczek klasa III Timoraz Dominik Szymański klasa IV sT. op.P.Szymala
 
W dniu 30 maja 2018 roku w siedzibie Urzędzie Miasta Sieradza - uroczyste wręczenie wyróżnień, nagród i stypendiów sportowych Prezydenta Miasta Sieradza.
Jordan Łuszczek uczeń klasy III Tim otrzymał  jednorazową nagrodę sportową za zdobycie Srebrnego medalu w Finale A 3000 m podczas XXX Międzynarodowych Regatna Ukrainie ( Kovel ) w kajakarstwie klasycznym.
Dominik Szymański uczeń klasy IV sT otrzymał stypendium sportowe za wywalczenie Złotego medalu ( uzyskanie klasy „M”  Mistrzowskiej ) w konkurencji K-1 Seniorów na dystansie 30,6 km, zdobyty podczas XXXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Maratonie kajakowym 07-09.07.2017 - Gorzów Wielkopolski