W naszej szkole mijamy ich każdego dnia na korytarzu. Są to uczniowie będący członkami Szkolnego Koła PCK oraz oddający krew ratując w ten sposób życie wielu osobom. W tym szczególnym dniu życzymy, aby niesienie bezinteresownej pomocy przynosiło im ciągle tak samo wiele radości oraz dodawało energii do dalszego działania. 

 

 Dziś, 5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariuszy spotykamy częściej, niż nam się wydaje. Wspierają oni miejskie instytucje i organizacje pozarządowe, stanowiąc cenną pomoc, tak przy wydarzeniach, jak i codziennych zadaniach. Na gotowości
i zaangażowaniu ochotników mogą polegać m.in. domy kultury, biblioteki, domy i ośrodki pomocy społecznej, muzea, różnorodne stowarzyszenia
i fundacje. Wolontariusze są aktywni podczas koncertów, pikników, festynów i innych wydarzeń – sportowych, edukacyjnych czy kulturalnych. Realizują także działania na rzecz potrzebujących, środowiska czy zwierząt.

W naszej szkole mijamy ich każdego dnia na korytarzu. Są to uczniowie będący członkami Szkolnego Koła PCK oraz oddający krew ratując w ten sposób życie wielu osobom. W tym szczególnym dniu życzymy, aby niesienie bezinteresownej pomocy przynosiło im ciągle tak samo wiele radości oraz dodawało energii do dalszego działania.
W szczególności dziękujemy:

kl. 2TI

Wójcik Piotr

 

kl. 3TA2

Nogala Karolina

Gawron Karolina

Bartczak Weronika

Tomaszewski Hubert

Mazanowski Maciej

Kowalski Szymon

Musiał Iza

 

kl. 3TA1

Jaros Julia

Bąk Remigiusz

Kaczmarek Bartosz

 

kl. 3TE

Maniecki Mateusz

Bartosik Kamil

Makówka Sebastian

Majdański Jakub

Szczepaniak Konrad

 

Kl. 3TI

Zbik Izabela

Wolska Sylwia

Osiewalski Adam

Płachta Jakub

 

kl. 3TIS

Śnieg Michał

Stolecki Dawid

Wojtczak Marcel

Grzegorek Daniel

Jakub Kowalski

Kacper Bednarczyk

Szwed Wojciech

Bilski Piotr

Piesyk Kamil

 

kl. 3LO

Kowasz Katarzyna

Słabiak Natasza

Sęsoła Karolina

Kikowska Maja

 

Kl. 3TM

Cieślak Jakub

Kozłowski Dominik

 

Kl. 4TI

Kurowski Konrad

 

kl. 4TE

Kucka Jakub

Zalewski Dawid

Chojecki Jakub

Gołdyn Hubert

 

Kl. 4TA1

Bartłomiej Sławik