Sukces uczennic technikum architektury krajobrazu i technikum ochrony środowiska , op. N.Sobierajska-Kikowska, I.Trzcińska, M.Gławenda

XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckie "Problemy Ochrony Środowiska" odbyło się na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej w dniu 15 marca 2019 roku.

Seminarium ma charakter ogólnopolski. W zmaganiach konkursowych brało udział ponad 200 uczniów z wielu szkół woj. łódzkiego oraz innych regionów kraju (np. z woj. kujawsko-pomorskiego). W jury zasiadali profesorowie Politechniki Łódzkiej, rywalizacja (jak co roku) objęta była patronatem Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.

Uczniowie ZSP nr 1 w Sieradzu przedstawili ciekawe prace naukowe i artystyczne co przełożyło się na następujące sukcesy:

  • II miejsce w kategorii "Plakat" uzyskała Wiktoria Kucharek z klasy II technikum architektury krajobrazu;
  • II miejsce w kategorii "Film" uzyskały Michalina Bartczak i Katarzyna Rubiś z klasy III technikum architektury krajobrazu;
  • wyróżnienie w kategorii "Film" uzyskała Klaudia Rakocińska z klasy II technikum ochrony środowiska;
  • wyróżnienie w kategorii "Referat naukowy" uzyskała Wiktoria Kucharek z klasy II technikum architektury krajobrazu;
  • wyróżnienie w kategorii "Plakat" uzyskały:

Roksana Ostrowska z klasy II technikum architektury krajobrazu

i Ewelina Świniarska z klasy I technikum architektury krajobrazu;

 

Do udziału w seminarium młodzież przygotowywała się pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: Niny Sobierajskiej-Kikowskiej, Ingi Trzcińskiej i Mariusza Gławendy.

 

http://seminarium.wipos.p.lodz.pl/docs/Wyniki_konkursow_XXIX_SUS_2019.pdf